hamed.hasanzade
 •   1394/11/28
  فکر می کنید بیل گیتس چگونه بیل گیتس شد؟ یا مثلا اپلِ استیو جابز چگونه پا گرفت و مشهور شد؟ پاسخ یک کلمه است: ایده! حال نکته اینجاست که این ایده از کجا چگونه آمد، از کجا آمد، و چه وقت آمد؟ اگر دقت کرده باشید، در ذهن شما هم ایده های بزرگ بسیاری می آیند و می روند... شاید حتی یک روز ببینید یک نفر ایده ای را که شما داشته اید را اجرا کرده و موفق هم بوده! خودتان را دست کم نگیرید! پس شما سرمایه اصلی را دارید! کافی است پرورشش دهید تا به یکی از بزرگترین ایده های جهان تبدیل شود.
  1
  همیشه، همه جا!
  حتما با مجموعه مایکروسافت آفیس آشنایی دارید؛ یکی از نرم افزار های فوق العاده اما مهجور آفیس،one note است. درحقیقت وان نوت دفترچه یادداشت شماست! می¬توانید برای امور مختلف دفترچه های جداگانه درست کنید. هر دفترچه نیز می تواند از تعدادی فصل تشکیل شده باشد که هرکدام نیز می تواند تعدادی صفحه داشته باشد. یعنی بهترین جا برای یادداشت هر ایده ای از هر موضوعی که به ذهنتان می رسد! یکی از مزایای بی مانند وان نوت، این است که نیازی نیست با هر بار تغییرات آن را ذخیره کنید! نرم افزار خودش زحمت ذخیره را می کشد. اضافه کردن صوت، ویدئو و اشکال گرافیکی از دیگر امکانات وان نوت است.
  همیشه، همه جا!
  2
  بی همتا!
  باز هم از مایکروسافت تشکر می¬کنیم! اما این بار بخاطر نرم افزار Microsoft visio. ویزیو یک ابزار قدرتمند برای تبدیل ایده های جاری در ذهن های خلاق به اشکال و نمودارهای گرافیکی است! از نقشه مدارهای الکترونیکی گرفته تا بیزینس پلان، از نقشه های معماری تا انواع فلوچارت و نمودارهای گرافیکی! شما با این نرم افزار قادر خواهید بود، هر ایده و طرحی را در قالب تصاویر و نمودارهای دوبعدی و حتی سه بعدی به آسانی پیاده کنید.
  بی همتا!
 • هشدار ها
  منابع
  نظرات
 • مطالب مرتبط
  کپی کردن و انتشار مطالب فارسی‎چه، به شرط درج اسم فارسی‎چه در محل انتشار، هیچ اشکالی نداره!